Rangadón nyert a CAOLA SC SOPRON!

Szombaton a Soproni Városi Stadionban találkozott a Duna Takarék megyei I. osztályban szereplő Caola SC Sopron a szintén az élbolyba tartozó Kapuvári SE csapatával. A jó iramú és igazán izgalmas mérkőzés a hazai csapat sikerét hozta, aki így megerősítette a 2. pozícióját a tabellán.

A mérkőzésen az első gólt már a 2. percben ellehetett könyvelni, hiszen a Kapuvár Rózsavölgyi góljával gyorsan megszerezte a vezetést. A második hálórezdülésre egészen a 29. percig kellett várni, amikor Szalai Csaba már két gólosra növelte a vendégek előnyét. A soproni fiúk mindezek ellenére nem roppantak össze, hanem szép támadásokat építettek fel, aminek következménye előbb Szabados Attila 30. percben szerzett találata, majd Balogh Ferenc gólja is jelzett.  A csapatok így 2-2-es eredménnyel vonultak a félidőben az öltözőkbe.

A második félidőben mindkét oldalon mozgósították a rejtett tartalékokat ami igazán parázs meccset jelentett. A 63. percben megfogyatkozott a kapuvári csapat, hiszen Németh Bencét piros lappal kiállította a játékvezető. Az emberhátrányt aztán nem sokáig bírta tartani Csermelyi Imre együttese, így soproni részről előbb Balogh Ferenc a 63. percben, majd pedig Fendrik István is beköszönt a vendégeknek.  A végeredmény CAOLA SC SOPRON – KAPUVÁRI SE 4-2.

Ezzel a győzelemmel a Sopron megerősítette a második helyét a táblázaton, akik a jövő héten Pannonhalmára látogatnak.