17 csapat részvételével jó hangulatban telt az idei soproni kispályás kupa

Fotó: Tóth Zsombor

Idén is várta a szervező Soproni Városi Szabadidősport Szövetség a lelkes sportbarátokat az Anger-réti sporttelepre, a XXXIV. SOPRONI FÉRFI KISPÁLYÁS LABDARÚGÓ TORNA – PATENT KUPA eseményre. A kétnapos rendezvényen a csoportmérkőzések után a kieséses rendszerbe 8 csapat jutott tovább a Patent kupáért folytatott harcban. A legjobb 4 közé nem jutott csapatok a Kékfrankos kupáért folytathatták a versenyt.

A Patent kupa győztese a Szemérem Ajax lett, miután a döntő 0-0-ra végződött a budapesti csapat büntetőkkel nyert 3-1-re.

A Kékfrankos kupa döntőjében is 0-0 lett a végeredmény, büntetőkkel a soproni Sport Söröző csapata nyert 3-2 arányban a budapesti Tekere ellen.

Augusztus 21-én szombaton délután az eredményhirdetésen és elismerések átadásán Csiszár Szabolcs, Sopron Megyei Jogú Város alpolgármestere is részt vett.