SC. Sopron: Vereség Nagykanizsán

Az SC. SOPRON  NB III. Nyugati csoportjának 16. fordulójában a Nagykanizsa otthonába utazott, amely mérkőzés soproni szempontból nem úgy alakult, ahogy jó lett volna, hiszen hiába szerezte meg az előnyt a leghűségesebb város csapata, nem sikerült azt megtartani.

Összefoglaló

A mérkőzés nagyon jól indult a Sopron  számára, hiszen egy szép támadás után Holzmann Patrik beadását Harangozó Bence már a 4. percben gólra váltotta. (0-1) A gól után javarészt mezőnyjáték volt a pályán, majd a 15. percben aztán egy megpattanó labda után az ellenfél megszerezte az egyenlítést. (1-1) A félidőben több gól már nem született, így döntetlennel vonultak a felek a szünetre.

A második játékrészt már a Nagykanizsa kezdte jobban és a 49. percben egy szöglet után átvette a vezetést. (1-2) A folytatásban sajnos a Sopron nem tudott újítani, ráadásul  Krizsonits Mátyás 78. percben történő kiállítását ellenfelünk kegyetlenül kihasználta, így végül 4-1-es vereséget szenved a soproni alakulat.

Bejegyzésünk írásakor a bajnoki tabellán az SC. Sopron a 7-ik helyen áll, a következő mérkőzésére pedig 2020. november 18-án kerül sor majd hazai pályán, amikor a Bicskei TC lesz a csapat vendége.

Tabella forrása: NB3.hu