SC Sopron / NB III. : Kustor négy gólja győzelmet jelentett a hazai csapatnak

Az SC. SOPRON Férfi felnőtt gárdája az NB III. Nyugati csoportjának 8. fordulójában a VLS Veszprémet fogadta, amely egyben a Sopron új vezetőedzőjének Weitner Ádámnak a debütálása is volt.

Már a mérkőzés elején agresszívan lépett fel a házigazda soproni alakulat,  esélyt sem adva az ellenfélnek a kibontakozásra. A 11. percben egy hosszú indítás után Kocsis Ármint buktatta a veszprémi kapus a büntető területen belül. A megítélt tizenegyest Kustor Noel váltotta gólra. (1-0) A 28. percben ismét büntetőhöz jutott a Sopron,  amit Kustor ismét higgadtan a kapuba helyezett. (2-0)

A második félidőben okosan, taktikusan játszottak továbbra is a piros-fehérek és  lendületes támadásokat is vezettek. A játékrész folyamán Kustor további két alkalommal talált még a kapuba, amelyekkel el is döntötte a mérkőzést.  A Veszprém csapatának csak a szépítésre maradt ereje, amit egy megítélt büntetőből értékesítettek.

A mérkőzés így 4-1-es hazai győzelemmel zárult!

Az SC. SOPRON csapat  szerdán a Puskás Akadémia otthonába látogat.