SC Sopron: Megvan az első győzelem!

Az SC. SOPRON férfi felnőtt csapata vasárnap a Nagyatádi FC-hez látogatott az NB III. Nyugati csoportjának hetedik fordulójában. Idegenben nyertek a srácok.

Már a mérkőzés elején nagyon jó felfogásban, gyors támadásokat vezetve futballozott a soproni csapat és számos lehetőség adódott a gól szerzésre. A vezetést aztán a  27. percben szerezte meg az NB III. újonca,  amikor egy kontra támadás után Holzmann Patrik átadását Kustor Noel váltotta gólra. (0-1) A 45. percben egy középpályán  történő labdaszerzés után, egy villámgyors akciót követően Gere Richárd növelte a soproni előnyt. (0-2)

A második félidőben okosan taktikuson játszva tartottuk a soproni csapat az eredményt, majd a 81.percben egy üres kapura kijátszott akció végén Kalmár Dominik végleg eldöntötte a mérkőzést. (0-3)

A soproni játékosok végig koncentráltan játszva kézben tartották a mérkőzést, így megérdemelten szerezték meg az első bajnoki győzelmüket.