SC. Sopron: Hazai döntetlen

Szerdán az  SC. Sopron férfi felnőtt csapata az NB III. Nyugati csoportjának 18. fordulójában a Bicskei TC-t fogadta a Káposztás utcai stadionban.

Rosszul kezdődött a mérkőzés a hazai együttes számára, hiszen már a 6. percben vezetést szereztek a vendégek. A soproni fiúk azonban nem estek össze, továbbra is fegyelmezett játékkal operáltak, aminek gyorsan meg is lett a gyümölcse.  A 10 percben egy támadás után sarokrúgáshoz jutott a piros-fehér alakulat, ami Gáncs Gergő beadása után Kocsis Ármin fejjel juttatott a hálóba. ( 1-1 )  A félidő további részében a hazaiak birtokolták többet a labdát, de komolyabb helyzetet nem sikerült kialakítani.

A második félidőben a soproni csapat dominált támadásvezetésekben és sikerült is beszorítani a bicskei csapatot a kapuja elé. Ez több komoly helyzetet is eredményezett, azonban nem sikerült gólt szerezni, így döntetlennel zártak a csapatok.

Az SC. Sopron legközelebb  vasárnap 11 órás kezdéssel az ESK Ménfőcsanak vendégeként lép majd pályára.

Forrás: nb3foci.hu