SC. Sopron: Győzelem Felcsúton

Szerdán az SC. SOPRON  férfi felnőtt csapata az NB III. Nyugati csoportjának 9. fordulójában a Puskás Akadémia II. együttesénél vendégeskedett. Weitner Ádám tanítványai megérdemelt győzelmet arattak, így jelenleg a 20 csapatos mezőnyben a 12-ik helyre tornászták fel magukat.

Az első félidő javarészt mezőnyjátékkal telt, de többször is nagyon közel állt piros-fehér alakulat a gólszerzéshez, azonban nem zörrent meg a háló.

A második félidő 55. percében egy labdaszerzés után aztán Kalmár Dominik adott kiváló labdát Krizsonits Mátyásnak, aki szépen a kapuba helyezte a bőrgolyót.  (0-1) A mérkőzés további részében a soproniak okosan, taktikusan játszva  tartotta a vezetést. A mérkőzés krónikájához tartozik még az, hogy a  89.percben Gáncs Gergő kiállítása miatt emberhátrányba került a soproni csapat, azonban ez a végeredményt ez már nem befolyásolta.