NB III. / SC Sopron: Pontszerzés hazai pályán

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

A Lipót Pékség SE csapatát fogadta hazai pályán  az SC. Sopron  férfi felnőtt csapata az NB III. Nyugati csoportjának 3. fordulójában, amely pontszerzéssel zárult.

fotó: SC. SOPRON / Tóth Péter/petix

A mérkőzés első félidejében javarészt mezőnyjáték folyt a pályán, kevésszer forogtak veszélyben a kapuk. A 33.percben azonban szinte a semmiből vezetést szerzett  a vendég alakulat egy szép lövés után. (0-1) Több érdemleges esemény nem történt a félidőben, így ezzel az eredménnyel mentek a csapatok pihenőre.

fotó: SC. SOPRON / Tóth Péter / petix

A második félidőben aztán magasabb fokozatra kapcsolt a soproni csapat és  teljesen átvette a játék irányítását. Sorra alakították ki Horváth Csaba tanítványai a helyzeteket, azonban a gólra még várni kellett. Egészen a  81. percig, amikor Baranyai Norbert indításával Kustor Noel fordult kapura, majd ziccerben nem hibázott. (1-1)

A soproni srácok tovább küzdöttek és még az utolsó percekben is adottak  lehetőségeik, azonban a hálót nem sikerült már bevenniük. Így döntetlennel zárult a találkozó, azonban –  főleg a második félidő tükrében –  elmondható, hogy a soproni csapat közelebb állt a győzelemhez.

A SC. Sopron következő mérkőzésére augusztus 16.-án (vasárnap) kerül sor, szintén hazai pályán a Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő ellen.