Labdarúgás: Mutatjuk a soproni csapatok hétvégi eredményeit!

A soproni labdarúgócsapatok ismét pályára léptek a hétvégén. A Duna Takarék Megyei I. osztályban a negyedik fordulót rendezték, amelyben a SFAC alakulata Csornán vendégszerepelt és tizenkét gólos vereséget szenvedett. Városunk másik első osztályú csapata az SC. Sopron Győrszentivánba látogatott, ahol megszerezte a bajnokságban a harmadik győzelmét, hiszen 4-1 arányban tudtak diadalmaskodni. A soproni gólszerzők: Honyák M. (2), Purt és Gáncs. Megyei III. osztályú csapatunk az SVSE hazai pályán fogadta az Újkér csapatát, azonban ez a mérkőzés az időjárás miatt félbeszakadt.

Az NB II.-ben szereplő SC. SOPRON női csapata is megkezdte a bajnoki küzdelmeket, akik nem is akármilyen eredményt produkáltak a szezonnyitón, hiszen az FC. Ajka ellen 9-0 arányú győzelmet arattak, így remek eredménnyel hangoltak a szezonra a lányok. A soproni gólokat Grubits Daniella (6), Sábján Réka(2) és Kondor Bettina (1) szerezték.